×

Většina malých i velkých společností už dávno ví, že automobil je velice účinným reklamním nosičem. Mezi jeho přednosti patří samozřejmě mobilita - díky jízdě, je automobil schopen Vaše reklamní sdělení prezentovat na mnoha místech každý den. 

Další jeho nespornou výhodou je i to, že svou nabídkou můžete oslovit své potencionální zákazníky i v lokalitách, kde by jiná forma reklamy byla příliš náročná nebo by ji nebylo možné vůbec realizovat (centra měst, památkové zóny, u supermarketů atp.).


Jaké možnosti reklamního polepu nabízíme?

  • Polep automobilu tištěnou či “řezanou” grafikou v částečných či celoplošných pojetích. Kvalitně graficky navržený polep auta vždy upoutá pozornost a při odborném nalepení, za použití odpovídajících materiálů, může tato reklamní aplikace sloužit několik let.
  • Polep okenních částí automobilu certifikovanými “dírkovanými” eye-vision fóliemi, přes které je možné vidět ven, ale z venčí působí celo-tištěným sytým dojmem.
  • Mezi další možnosti polepu automobilu patří i tisk na magnetické fólie, které se na něj následně umístí. Tento typ reklamní aplikace je vhodný zejména pro typy automobilů, kde si přejete jej opatřit reklamou či firemním logem pouze dočasně. Využívá se především při různých volebních kampaních a nebo třeba při označení rodinných vozů, kde není vhodné mít stále reklamní polep.


Rádi Vám vytvoříme vhodný návrh a zrealizujeme polep automobilu dle Vašich představ a finančních možností.


Pro informace o dalších službách, klikněte prosím ZDE nebo v postranním menu na položku "Reklamní produkce”.